Strony WWW

Co wyróżnia nasze strony?

Możliwość edycji treści
Dodawanie nowych treści i ich edycja jest możliwa przy wyborze pakietu z systemem CRM. Dzięki prostemu i intuicyjnemu narzędziu, sam będziesz mógł zarządzać treściami na swojej stronie internetowej.
Unikalny projekt graficzny
Wszytskie szablony są naszym autorskim dziełem. Nie kopiujemy istniejących stron, nie kradniemy pomysłów. Wyróżnia nas kreatywność i nowatorskość w tworzeniu stron internetowych.
Dostosowane pod urządzenia
Strony responsywne, czyli dostosowane do urządzeń mobilnych to konieczność, dlatego tworząc dla Ciebie stronę internetową, zadbamy o to, aby dobrze się ona prezentowała również na telefonach i tabletach.
Gwarancja
jakości
Każda nasza trona objęta jejsy gwarancją w wypadku wystapienia niepożądanych błędów. Wystarczy powiadomić nas o problemie, a od razu zajmiemy się jego usunieciem w ramach obowiązującej gwarancji.

Co zyskasz posiadając stronę?

Ponieważ Internet stał się podstawowym źródłem wyszukiwania informacji, posiadanie własnej strony internetowej przynosi wiele korzyści dla profesjonalistów z różnych dziedzin, freelancerów, artystów i innych, którzy chcieliby się podzielić swoimi pasjami.

Dzięki elastyczności prezentowanych na niej treści, istnieje możliwość przedstawienia oferowanych usług, produktów czy wartości. Posiadając własną stronę, istnieje się w Internecie, a potencjalnym klientom łatwiej odnaleźć firmę, którą potrzebują. Jeżeli strona jest funkcjonalna i prezentuje istotone informacje, zyskuje w ten sposób zaufanie Klientów.

Jak to działa?

Wybierz pakiet
Projekt graficzny
Aktualizacja treści
Realizacja
Wdrożenie
Często zadawane pytania
Co powinno znaleźć się na mojej stronie internetowej?
To, co powinno znaleźć się na Twojej stronie internetowej zależy od specyfiki branży. Jednak są elementy, które zawsze należy uwzględniać, na przykład podstrony takie jak "O nas" - aby przedstawić kim jesteś i czym się zajmujesz, "Oferta" - aby dokładnie opisać swoje usługi lub produkty i oczywiście "Kontakt" - aby użytkownik mógł szybko znaleźć dane kontaktowe. Dobrym pomysłem jest również umieszczenie ikonek do profili Twojej firmy w mediach społecznościowych.
Jakie informacje należy dostarczyć, zlecając projekt strony internetowej?
Na początku warto przedstawić firmę i informacje na temat profilu firmy. Im więcej informacji otrzyma do Ciebie wykonawca, tym lepiej będzie mógł dostosować projekt pod branżę. Istotne są takie informacje jak: wymagania odnośnie strony i jej funkcji, założenia grupy docelowej i rodzaj strony internetowej - czy ma to być prosta strona wizerunkowa, serwis produktowy, portal informacyjno - ogłoszeniowy czy inne. Inne istotne informacje, jakie warto przedstawić to główne cele jakim ma służyć strona internetowa, co powinno się na niej znaleźć. Warto przygotować swoje wymagania, uwagi i kwestie, które powinny być uwzględnione, np. co do kolorystyki.
Jak wygląda współpraca?
Pierwszym etapem jest wspólne ustalenie wyglądu i funkcjonalności strony internetowej. Po podpisaniu umowy i pobraniu zaliczki (ok. 20% wartości zlecenia) jest stworzenie wstępnej makiety, a po zaakceptowaniu jej, kolejnym etapem jest wykonanie projektu graficznego strony głównej. Na tym etapie konieczne będzie dostarczenie niezbędnych materiałów takich jak: teksty, zdjęcia, logo. Po akceptacji szablonu graficznego, wdrażany jest CMS i wprowadzone wszystkie treści. Po zatwierdzeniu gotowej strony, wystawiona zostaje faktora i stronę umieszczamy na serwerze.

Porozmawiajmy o Twojej stronie internetowej

lub
Napisz do nas wiadomość

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas.

Firmowestrony.pl

8powers Group Sp. z o.o. Sp. k.
NIP: 6793113623
REGON: 362046823